Domů / Podle výrobce / Bayer s.r.o.

BEPANTHEN BABY MAST 100G


Žádné hodnocení. Kód: 2778182 Produktové číslo: 8590322001189
mast s regeneračním účinkem vhodná i pro velmi citlivou dětskou pokožku
Kategorie: Kožní problémy
Produkt již není v prodeji
BEPANTHEN BABY MAST 100G

 

Bepanthen Care Mast je šetrný přípravek pro přebalování každý den – pomáhá chránit namáhanou pokožku zadečku před opruzením. Zároveň pečuje o bolestivé prsní bradavky kojících žen. Vyznačuje se regeneračním účinkem a díky svému složení je vhodná i pro velmi citlivou dětskou pokožku, a to dokonce i u předčasně narozených dětí.
Bepanthen Care Mast neobsahuje žádné dráždivé alergizující látky, jako jsou konzervační přísady, parfémy, dezinfekční látky či barviva. Lze ji proto používat pravidelně, aniž by hrozilo jakékoliv riziko podráždění pokožky. Mast se lehce roztírá, je bez zápachu a pokožka ji velmi dobře snáší. Její regenerační účinek na kožní barieru potvrzují klinické studie. Zklidní také suchou nebo podrážděnou pokožku (například v případě potniček nebo atopického ekzému).
Bepanthen Care Mast díky mastné konzistenci vytváří na pokožce dlouhodobě působící ochrannou vrstvu. Obsahuje kromě nealergizujícího masťového základu také 5 % panthenol (provitamín B5). Tato účinná látka posiluje přirozené regenerační procesy pokožky. Toto ocení maminky hlavně v prevenci zarudnutí zadečku u malých dětí.
Použití: Používejte vždy na čistou a suchou pokožku při každém přebalení
 
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.