Domů / LÉČIVA A DOPLŇKY STRAVY / Kosti a klouby

HYALAC-BOOST PHARMASUISSE TBL. 60


Žádné hodnocení. Kód: 3852507 Produktové číslo: 8594158170132
Komplex látek pro výživu kloubních chrupavek.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zlevněno z 739,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 594,00 Kč , plus doprava
(9,90 Kč/1 kus(tbl))
 
HYALAC-BOOST PHARMASUISSE TBL. 60

Dávkování:

1 tableta denně po dobu 3 měsíců

Využívá patentované látky BioCell Collagen II® obsahující kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát i další proteoglykany, včetně glukosaminu, a zesilovač Osteol™.

Přípravky podporující funkci kloubů využívají většinou látky glukosamin a chondroitin sulfát. Jejich nevýhodou je to, že je potřeba je brát ve velkých dávkách po dlouhou dobu.

Další z látek nezbytných pro správné fungování kloubů je kyselina hyaluronová. Ta je hlavní složkou kloubního mazu a látkou odpovědnou za jeho mimořádnou visko-elasticitu; plní důležitou funkci promazávání kloubů a chrání matrix chrupavky proti toxinům a bakteriím, které do ní mohou pronikat. Její přítomnost je zásadní pro stabilizaci sítě kolagenových vláken a zajištění metabolické výměny.
Protože se však při orálním podávání kyselina hyaluronová špatně vstřebává, často se používá tzv. viskosuplementace – injekční podávání přímo do postiženého kloubu.

Kyselina hyaluronová obsažená v BioCell Collagen II® problém vstřebávání překonala díky velmi nízké molekulární hmotnosti. Vedle kyseliny hyaluronové poskytuje BioCell Collagen II® organismu celý komplex dalších látek přirozeně se vyskytujících v chrupavkách, ne pouze jednu či dvě samostatné látky. Přírodní látka Osteol™ byla získána z mléčných bílkovin a speciálně vyvinuta pro použití v přípravcích na podporu správné funkce kloubů. Díky její schopnosti zesilovat účinky ostatních spolupůsobících látek je možno snížit denní dávku přípravku na pohodlnou jednu tabletu.

Složení v 1 tabletě:

Hydrolyzovaný kolagen (jako BioCell Collagen II® ) 500 mg
z toho:
kyselina hyaluronová 50 mg
chondrotitin sulfát 100 mg
MSM (Metalsulfonylmetan) 100 mg
Mléčné bílkoviny (jako Osteol™) 150 mg

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.