Domů / LÉČIVA A DOPLŇKY STRAVY / Kašel, chřipka a nachlazení

BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE drg 25x8mg


Žádné hodnocení. Kód: 4013054001103 Produktové číslo: 4013054001103 ATC skupina: R05CB02 Popis: Léky při kašli a nachlazení Kód SÚKL 0051621
Přípravek k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu
Výrobce: Berlin-Chemie AG
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
65,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE drg 25x8mg

 

Bromhexin 8 Berlin - Chemie mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití.
 
Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od šesti let při onemocnění dýchacích cest jako jsou akutní zánět hrtanu, průdušnice, chřipka a dráždivý kašel při nachlazení.
 
Na doporučení lékaře, který určí dávkování i délku, se přípravek užívá u chronických zánětů hrtanu, průdušnice, průdušek bronchiektazií (rozšíření průdušek), průduškového astmatu, pneumokoniózy (zaprášení plic), před a po operaci plic, průdušek a při bronchografii.
 
Přípravek mohou užívat dospělí, děti od šesti let a mladiství.
 
Užívání Bromhexinu 8 Berlin - Chemie současně s antibiotiky (erythromycinem, cephalexinem, oxytetracyklinem) vede ke zlepšení průniku antibiotik do plicní tkáně.
 
Složení: Léčivá látka: Bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 obalené tabletě
laktosa, kukuřičný škrob, želatina, kolidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, sacharosa, uhličitan vápenatý, hydrát zásaditého uhličitanu hořečnatého, mastek, oxid titaničitý, makrogol 600, povidon 25, tekutá glukosa, chinolinová žluť, karnaubský vosk
 
Dávkování:    Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají se Bromhexin 8 Berlin - Chemie v následujících dávkách:
Děti a mladiství od 6 do 14 let 3 x denně 1 obalené tablety, bez porady s lékařem nejdéle 3 dny.
Dospělí a mladiství nad 14 let 3 x denně 1-2 obalené tablety, bez porady s lékařem nejdéle 5 dní.
 
Odstup mezi jednotlivými dávkami má být nejméně 4 hodiny.
 
Pokud se stav během užívání přípravku nezlepší nebo naopak zhorší, poraďte se s lékařem.
 
U lehčích akutních onemocnění je možné léčbu ukončit již po několika dnech, chronická onemocnění (např. chronický zánět průdušek) vyžadují nepřetržité podávání přípravku často po dobu několika týdnů, podle doporučení lékaře.
 
Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.
 
Uchovávejte při teplotě do 25°C.
 
Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.
 
Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí.
S tímto zbožím kupují
BROMHEXIN 12 KM-KAPKY por gtt sol 30ml BROMHEXIN 12 KM-KAPKY por gtt sol 30ml Kód: 4030031890031
Zboží není na skladě
74,00 Kč
Detail
COLDREX MAXGRIP CITRON POR.PLV.SOL.10KS COLDREX MAXGRIP CITRON POR. PLV. SOL.10KS Kód: 3263515
Připraveno k odeslání
215,00 Kč
Detail
VITAR soda tablety 150tbl VITAR soda tablety 150tbl Kód: 8595011100068
Připraveno k odeslání
65,00 Kč
Detail
URGO NÁPLAST SYVAL 5MX2.5CM TEXTIL. URGO NÁPLAST SYVAL 5MX2.5CM TEXTIL. Kód: 8594029690851
Poslední kusy na skladě!
tkaná kotoučová náplast bílé barvy
69,00 Kč
Detail
ACYLPYRIN TBL 10X500MG ACYLPYRIN TBL 10X500MG Kód: 8594002959722
Připraveno k odeslání
přípravek proti horečce při akutních respiračních onemocněních chřipkového charakteru a…
49,00 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.