Domů / LÉČIVA A DOPLŇKY STRAVY / Bolest

DOLGIT GEL drm gel 1x150gm


Žádné hodnocení. Kód: 4028352000390 Produktové číslo: 4028352000390 ATC skupina: M02AA13 Popis: Léky proti bolestem kloubů a svalů k top. aplikaci Kód SÚKL 0125167
přípravek k místní léčbě poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
295,00 Kč , plus doprava
 
DOLGIT GEL drm gel 1x150gm

 

 

Dolgit® (obsahuje ibuprofen) je vysoce efektivní přípravek v lokální léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému.

Dolgit® je určen k místní léčbě poranění pohybového aparátu jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu.

Dolgit® proto oceňují nejen sportovci, ale každý, kdo vykonává fyzicky namáhavou práci.

Na doporučení lékaře se Dolgit® používá i k léčbě akutních či chronických zánětlivých a bolestivých chorobných stavů pohybového aparátu.

Použití v léčbě bolesti související se zánětlivým revmatickým onemocněním kloubů, při onemocnění páteře, otocích nebo zánětech měkkých tkání přiléhajících ke kloubům, např. tíhových váčků (burs), šlach, vazů a kloubních pouzder, dále při ztuhlosti ramene, bolestech svalů, ústřelu (lumbagu), při bolestech spojených s degenerativním onemocněním kloubů (artróza) a při zánětech žil konzultujte se svým lékařem.

 

Použití:   Pokud lékař nedoporučí jinak, naneseme proužek Dolgitu dlouhý 4–10 cm 3–4× denně na postižené místo v časových odstupech 3–4 hodin a pečlivě ho vetřeme.

U revmatických onemocnění určuje délku léčby lékař, většinou postačují 2–3 týdny, u poranění při sportu nebo při nehodě 2 týdny.

Dolgit® je rychle absorbován kůží a působí v postižené tkáni do 30 minut po nanesení.

Dolgit® je při použití na kůži obvykle dobře snášen a je bez lékových interakcí. Dolgit® je určen pro dospělé a děti od 14 let.

 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.