Domů / Bezpečnostní informace
Výrobci
Sledujte nás na Facebooku

Odběr novinek
Novinky pro doručování
Naši nabídku si můžete porovnat  u cenových porovnávačů Zboží.cz, Heureka.cz.

Využívejte platby PayPal.

 

 

 

 

Informace Vám podáme na tel.:

272 655 227

 

 

Bezpečnostní informace

Děláme maximum pro ochranu Vašich dat

 
Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, subjekt má právo k jejich přístupu a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Prodávající se zavazuje k ochraně uvedených osobních dat poskytnutých kupujícím. Uvedené údaje budou sloužit pouze pro potřebu prodejce a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
 
Pro práci s osobními daty splňujeme zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, který zásadně ovlivnil práva a povinnosti těch, jimž osobní údaje patří, i těch, kteří s nimi pracují.
K tomu, abychom Vaši objednávku doručili přímo Vám, případně s Vámi mohli komunikovat, potřebujeme znát některé údaje ( jméno, adresa, telefon či e-mail ). Tím, že nám prostřednictvím e-shopu poskytnete jakékoliv osobní údaje, vyjadřujete pochopení a jednoznačný souhlas se shromažďováním, používáním a přenosem těchto osobních údajů.
K vytvoření objednávky není nutné se registrovat.
 
Tyto údaje ukládáme do databáze. Díky tomu, při dalším nákupu již nemusíte vyplňovat celý registrační formulář znovu - stačí, když zadáte vaše přístupové jméno a heslo. Tato data považujeme za přísně důvěrná a neposkytujeme je žádné třetí straně. Výjimkou je pouze kurýrní služba ( PPL, DPD, Zásilkovna), která s každou zásilkou dostává z důvodu doručení zásilky Vaší adresu.
Vaše data budou kdykoliv na Vaší žádost opravena nebo vyřazena z databáze.
 
 

I když se naše společnost nemůže 100% zaručit, že nikdy nedojde k neoprávněnému přístupu, můžete se spolehnout, že věnujeme velkou péči zachování bezpečnosti Vašich osobních údajů a zamezení neoprávněnému přístupu k nim.

 

 

Chráníme Vaše data a děkujeme za Vaši důvěru

Obchodní tým lékárny Scarabeus