Domů /

CLOTRIMAZOL SPRAY AL 1% spr 1x30ml 1%


Žádné hodnocení. Kód: 4024773015913 Produktové číslo: 4024773015913 ATC skupina: D01AC01 Popis: Antimykotika k užití v dermatologii Kód SÚKL 0065485
Clotrimazol AL spray 1% je určen k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami (trichofycie, epidermofycie, mikrosporie, kandidóza).
Dostupnost: Zboží není na skladě
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
109,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
CLOTRIMAZOL SPRAY AL 1% spr 1x30ml 1%

 Účinná látka:

Clotrimazolum 10 mg v 1ml roztoku

Charakteristika:

Imidazolový derivát se smrtícím účinkem na nižší houby určený k místnímu použití. Působí na patogenní a podmíněně patogenní houby rodu Candida, Torulopsis, Trichophyton, Epidermophyton, Microsporum, Aspergillus, Nocardia a některé další mikromycety.

Indikace:

Léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami (trichofycie, epidermofycie, mikrosporie, kandidóza). Clotrimazol AL spray 1% se může použít u dětí každé věkové kategorie, u mladistvých a dospělých.

Kontraindikace:

Nesmí používat pacienti přecitlivělí na léčivou látku nebo na některou pomocnou látku (propylenglykol). V těhotenství (obzvláště během prvních tří měsíců) musí být pro užívání přípravku zvlášť závažné důvody.

Podmínky užívání:

Sprej se stříká na nemocná místa ze vzdálenosti 10 až 30 cm. Opakovaným stiskem rozprašovače lze snadno ošetřit i rozsáhlejší chorobné projevy.

Nežádoucí účinky:

Na ošetřovaných plochách se občas mohou vyskytnout projevy podráždění (zarudnutí, pálení, píchání).Při velmi vzácně se vyskytující přecitlivělosti vůči propylenglykolu a makrogolu se mohou objevit kožní alergické reakce.

Dávkování:

2krát až 3krát denně

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.