Domů /

WALMARK BIOPRON9 PREMIUM TOB.10


Žádné hodnocení. Kód: 2638659 Produktové číslo: 8596024012584
Kombinuje 9 probiotických kmenů s prebiotiky a je vhodný k obnově střevní mikroflóry jak v průběhu, tak i po používání antibiotik. Obsahuje vysokou koncentraci probiotik, čímž je zajištěn rychlý a dlouhotrvající účinek.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zlevněno z 123,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 99,00 Kč , plus doprava
(9,90 Kč/1 kus(tbl))
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
WALMARK BIOPRON9 PREMIUM TOB.10

Indikace

  • k obnově střevní mikroflóry jak v průběhu, tak i po užívání antibiotik
  • vhodný pro dospělé a děti od tří let

Charakteristika

Probiotický komplex Biopron®9 PREMIUM představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotik fruktooligosacharidů (FOS). Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard.

Aktivní látky

1) Probiotika: Probiotika jsou živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele (definice FAO/WHO, 2002). Výhodou kombinace 9 různých probiotických kmenů je širší spektrum působení a rozsáhlejší osídlení zažívacího traktu.
2) Prebiotika: Prebiotika jsou selektivně fermentované ingredience, které umožňují specifické změny ve složení a/nebo aktivitě střevní mikroflóry, což má příznivý vliv na hostitelovo prospívání a zdravotní stav (definice Gibson, 2004).

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1–2× denně během jídla. Probiotické kmeny preparátu Biopron®9 PREMIUM jsou přirozenou součástí zdravé střevní mikroflóry, proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci!

Složení

Obsah v denní dávce (2 tobolky)
Fruktooligosacharidy 240 mg
Probiotický komplex (9 kmenů vitálních mikroorganismů):
Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus 20 × 109 CFU*
Přídatné látky: želatina, oxid titaničitý (barvivo)
*CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units)
Nutriční hodnoty v 1 tobolce: Energetická hodnota 3,4 kJ/0,8 kcal, bílkoviny 55 mg, sacharidy 147 mg, tuky 0,5 mg.

Upozornění

Výrobek neobsahuje lepek. Výrobek je vhodný pro diabetiky. Vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti do 3 let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.