Domů /

STREPSILS Plus spray orm. spr.1x20ml


Žádné hodnocení. Kód: 5000167075922 Produktové číslo: 5000158067820 ATC skupina: R02AA03 Popis: Krční přípravky Kód SÚKL 0065926
přípravek k léčbě zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu
Dostupnost: Připraveno k odeslání
235,00 Kč , plus doprava
 
STREPSILS Plus spray orm. spr.1x20ml

Strepsils Plus Spray se užívá k léčbě zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu, u zánětu hltanu, zánětu dásní a bolesti v krku a po operaci mandlí, popřípadě po zubním ošetření.
Strepsils Plus Spray může být také užíván jako pomocný lék při léčbě angíny ke zmírnění bolestí v krku. Strepsils Plus Spray je kombinovaný přípravek, který má antiseptické účinky a ničí bakterie, způsobující bolesti v krku a záněty dutiny ústní. Lidokain mírní bolesti místním tlumivým působením na nervová zakončení ve tkáních.Kontraindikace: Přípravek se nesmí používat při přecitlivělosti na některou z jeho složek. Přípravek není určen dětem do 12 let věku, těhotným a kojícím ženám. Astmatici se musí o možnosti používání tohoto přípravku poradit se svým lékařem.Nežádoucí účinky: Přípravek je obvykle dobře snášen, v některých ojedinělých případech se vyskytly bolestivé projevy na jazyku. Výjimečně se mohou vyskytnout alergické reakce, které se mohou projevovat jako kožní vyrážka, pocit pálení v ústech, horečka, průjem.Dávkování:  dospělí a děti nad 12 let vždy dva vstřiky - v případě potřeby každé 2 hodiny, maximálně šestkrát denně nezávisle na jídle.

 

Složení (jeden střik): Amylmetacresolum 0,286 mg; Dichlorobenzenmethanolum 0,585 mg; Lidocainum 0,78 mg

Pomocné látky: Ethanol 96% (V/V), monohydrát kyseliny citronové, glycerol, sorbitol 70% nekrystalizující, sacharin, levomenthol, aroma máty peprné, anýzové aroma, azorubin (E 122), roztok hydroxiu sodného 1 mol/l, kyselina chlorovodíková 25%, čištěná voda.


Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.